RENGINIAI                         KALĖDŲ BELAUKIANT

                      Jau tapo tradicija Kybartų vaikų globos namuose kiekvienais metais švęsti adventą, parodyti sau ir kitiems, kaip laukiama pasaulio kūrėjo Kristaus gimimo šventės – Šv. Kalėdų. Šiemet advento popietė vyko gruodžio 15 dieną. Įspūdingai papuoštoje salėje tvyrojo laukimo dvasia ir ramybė: advento vainikas, žėrinti eglutė, jaukus židinys, žiemos puokštės, popierinės balerinos su snaigių sijonėliais ir daug kitos šventinės atributikos...

                      Suskambus kalėdinei giesmei, sveikinimo žodį tarė įstaigos vadovė Aldona Vieraitienė. Ji linkėjo visiems, o svarbiausia vaikams, kad Šv. Kalėdas pasitiktų tyromis širdimis,  mokėtų užjausti, padėti, paguosti, atleisti. Direktorė kvietė visus dalyvius, ką nors gražaus pasakyti šalia esančiam, taip įprasmindama šią nuostabią laukimo šventę, ir uždegė advento žvakes.

                      Svarbus šventės akcentas – spektaklis „Kalėdų naktį pildosi svajonės“. Globotiniai patys pasirinko šią temą. Spektaklio metu mergaitė parašė Kalėdų Seneliui laišką ir užsnūdo, tuomet piktasis paštininkas pagrobė jos ir kitų vaikų laiškus ir juos sunaikino. Pabudusi mergaitė išgirdo, kaip šnabždasi žaislai: fėjos, drugeliai, nykštukai. Nustebusi paklausė, ar tikrai žaislai kalba? Žaislai ne tik kalbėjo, bet ir pašoko kalėdinį šokį. 

                        Sužavėta mergaitė garsiai mąstė:

-          Tikrai Kalėdų naktį pildosi svajonės!

Netrukus Kalėdų Senelis atkeliavo, o paskui jį – paštininkas, kuris labai apgailestavo

 ir atsiprašė už savo poelgį. Mergaitė jam atleido, nes jos svajonė sulaukti Kalėdų Senelio išsipildė.

                      Pabaigoje vaikai kartu su darbuotojomis giedojo kalėdinę giesmę.

                      Globotinių akyse spindėjo džiaugsmas. Jie iš naujo patikėjo Kalėdų stebuklu. Jų širdelės prisipildė skaidrių emocijų ir gėrio. 

 

Kybartų vaikų globos namų bendruomenės vardu

direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams Nijolė Paleckienė